Eesti veski aastast 1885

~90%

Otse põllumeestelt ostetud kohalik vili

400 t

Tootmisliinide võimsus 24h jooksul

~100

Erinevat toodet

60 000 t

Teravilja säilitusmaht mahutites

Tartu Mill grupp - Baltimaade suurim toiduteravilja ümbertöötleja

Tartu Mill AS on Eesti kapitalil põhinev nisu- ja rukkijahutootja. Tööleme oma 60 töötajaga jahuveskis ligikaudu 110 tuhat tonni peamiselt kodumaist toiduteravilja aastas. Koos Läti tütarettevõtetega anname tööd enam kui 500 inimesele ning grupi 2022. aasta müügikäive, mis hõlmas nisu- ja rukkijahu, pasta, erinevate helveste ja jahusegude müüki, moodustas enam kui 200 miljonit eurot.

Täna on Tartu Mill grupp suurim ja kaasaegseim toiduteravilja ümbertöötleja ja pastatootja Baltikumis. Meie tegevuse prioriteediks on rahuolu tarnijast tarbijani ning selleks panustame järjepidevalt tootmise efektiivsuse tõstmisse ja tehnoloogia uuendamisse.

BRCGS Kuldmuna 2022 pronks

2022. aastal pälvis meie lustakas pasta ja pastakastmete teleklipp "Kokku loodud" Kuldmuna konkursi telereklaamfilmi kategoorias pronksmuna.

Kuldmuna 2021 kuld

2021. aasta Kuldmuna konkursil võitis mängulise kujundusega riisipakendite sari pakendidisaini kategoorias kõige kõrgema auhinna – kuldmuna!

Napa 2021 Kuld

Baltikumi mainekal NAPA tootepakendidisaini konkursil saavutasid Kalewi väärika väljanägemisega nisujahupakendid auhinnalise 3. koha.

Spordisõber 2021

Eesti Olümpiakomitee ja Kultuuriministeerium tunnustasid Tartu Milli "Spordisõber 2021" aunimetusega erinevate spordialaliitude toetamise eest.

NielsenIQ

Rahvusvaheline turu-uuringufirma Nielsen IQ nimetas 2020. aasta uuringus Kalewi rapsiõli parimaks uueks turule toodud tooteks.

Tartu Mill toetab

Spordi ja kehakultuuri ning teiste abivajajate toetamine on osa Tartu Milli kultuurist! Sponsoreerime erinevaid organisatsioone ja ettevõtmisi, mis propageerivad terveid eluviise ja kelle sõnum puudutab ühiskonda laiemalt.

Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi MTÜ

Esindaja Ivo Hunt ütleb: "Tartu Mill on aastaid toetanud Tartu korvpalli esindusmeeskonda ja sellega aidanud kaasa tuhandetele inimestele hea emotsiooni, meeskonna tiitlivõitudele ja publikule korvpallielamuste pakkumisele. Esindusmeeskonna edu on innustanud ka paljusid lapsi korvpalliga tegelema".

Eesti Laskesuusatamise Föderatsioon

Konkurentsitihedas laskesuusatamises on vaja eduks järjekindlust, vastupidavust ja täpsust. Jagame oma töös Eesti edukate laskesuusatajatega samu väärtusi ning seepärast toetamegi partnerina Eesti Laskesuusatamise Föderatsiooni spordiala arendamisel. 

Juba 2024. aasta veebruaris saame Otepääl kaasa elada laskesuusatamise noorte ja juunioride maailmameistrivõistlustele, 2026. aastal maailmakarikasarja etapile ning 2027. aastal toimub Otepääl juba laskesuusatamise absoluutne tippvõistlus – maailmameistrivõistlused.

Oleme kaasas ja kohal!

Eesti Võrkpalliliit

Võrkpall on meeskonnamäng ja meeskonnatöö on alati olnud oluline ka Tartu Milli jaoks.

Oleme pannud võrkpallile õla alla, sest võrkpallil on võime tuua inimesed kokku – saali, randa, tribüünile ning Eesti võrkpalli kogukond on kokkuhoidev ja rõõmsameelne rahvas.

Ironman

Juba 6. augustil 2023 toimuvad Tallinnas Ironman 70.3 Euroopa meistrivõistlused. Triatlon on kestvusalade kuningas, mis on saanud järjest populaarsemaks ka rahvaspordialana. Tartu Mill toetab Eesti triatloni tippüritust ning aitab igapäevastel treenijatel kvaliteetse süsivesikuterikka toiduga energiavarusid taastada!

Toidupank

Esindaja Liisa Rebane-Mäe ütleb: "Tartu Mill on meie oluline koostööpartneriks, kellelt ostame annetatud raha eest tihti suuremaid koguseid toitu, sest hulgi tellides saab alati rohkem. Samuti on Tartu Mill olnud meie suur toetaja, kes on tootnud Toidupanga jaoks eripartiisid, mis on hiljem abivajajatele annetatud".

KIK ressursitõhususe investeeringu toetus

AS Tartu Mill sai KIKist keskkonnaprogrammi ringmajanduse valdkondlikust programmist (keskkonnakorralduse alamprogramm) toetust summas 496 138,51 eurot, mille abil viiakse perioodil juuli 2020 kuni september 2021 ellu projekt „Tartu Mill AS ressursitõhususe investeering kamatootmise üksusesse“.

Projekti eesmärgiks on rajada Tartu kinnistu tootmishoonesse uus tooraine röstimis- ja jahvatamise tootmisliin (vahetades välja Pärnu üksuses asuva amortiseerunud liini), mis panustab ressursside efektiivsemasse kasutamisse, vähendab energiakulu toodanguühiku kohta, transpordikütuse kasutust, kulu remondimaterjalidele ja remonttöödele. Projekti tulemusena kasvab ressursitootlikkus 10,0%, ressursikasutus 12,6% ning kuluefektiivsuseks kujuneb 4,0.

Tartu Mill AS

Väike kaar 33
Tartu 50406, Eesti
+372 7 428 807
info@tartumill.ee
Rg-kood: 10666674
KMKR nr: EE100632747

Tooted

Retseptid

Vilja kokkuost

Meist

Kontakt

Privaatustingimused Töötaja tagasiside
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.